logo 
  
zboží v akci ZBOŽÍ V AKCI  kulicka
linka
Aktuality  kulicka
linka
O nás  kulicka
linka
Servis  kulicka
linka
Nabídka - CENÍK  kulicka
linka
E-SHOP  kulicka
linka
Tondeo Czech Team  kulicka
linka
Tondeo Morava  kulicka
linka
Fotogalerie  kulicka
linka
Kontakty  kulicka
linka
 
kliknutím vstoupíte do našeho E-SHOPu
  
DOPORUČUJEME:
linka
 
 
 
 ctverecek

TONDEO - CENÍK - Nůžky

linka

V roce 2006 jsou nastaveny změny, které by Vám měli usnadnit nákup produktů, ale zároveň také komunikaci s naší firmou. Při nákupu nůžek jsou možné varianty, které zde představíme:

kulicka Hotovostní platba - tzn. u platby za hotové, u platby na dobírku Vám bude uplatněna sleva 5% z ceníkové ceny bez DPH.

kulicka Platba fakturou - je uplatněna ceníková cena ( pouze pro zákazníky, kteří mají uzavřenu smlouvu s firmou HAIR CLUB s.r.o. - divize TONDEO). Jedná se o stálé zákazníky, velkoobchody apod.

kulicka Leasing - všechny nůžky jde financovat pomocí leasingu. Od počátku roku 2006 je pro naše zákazníky připravena příjemná změna a to ve smyslu, že všechny nůžky jde financovat pomocí tzv. „nulového leasingu“. Tzn., že cenu nůžek při splácení nepřeplatíte, respektive zaplatíte ve splátkách pouze cenu nůžek.

 • Od 1.2.2006 se při zasílání nůžek zákazníkovi formou dobírky neúčtuje balné, ale nově se také neúčtuje ani poštovné.
   
 • Drobné náhradní díly jako jsou vnitřní kroužky, opěrné kolíčky apod. Vám zašleme k TONDEO nůžkám zakoupeným v ČR zdarma.
 • Sledujte servisní data, která jsou inzerována na našich stránkách, v odborných časopisech apod.
 • Nově budou každý měsíc zařazovány jednotlivé produkty do akčních nabídek, proto pozorně sledujte logo Tondeo-akce a stránku „AKTUALITY
   
 • U akčních cen a u leasingu nemůže být uplatněna 5% sleva za hotovostní platbu nebo dobírku.
   
 • Chcete-li si nechat posílat aktuality přímo na váš e-mail zaregistrujte se prosím do naší databáze. Pak Vám budeme zasílat informace o akčních nabídkách ještě s předstihem než budou tyto informace uveřejněny na našich webových stránkách.
 
linka
Copyright © 2008 TONDEO, webmaster zmorware