logo 
  
zboží v akci ZBOŽÍ V AKCI  kulicka
linka
Aktuality  kulicka
linka
O nás  kulicka
linka
Servis  kulicka
linka
Nabídka - CENÍK  kulicka
linka
E-SHOP  kulicka
linka
Tondeo Czech Team  kulicka
linka
Tondeo Morava  kulicka
linka
Fotogalerie  kulicka
linka
Kontakty  kulicka
linka
 
kliknutím vstoupíte do našeho E-SHOPu
  
DOPORUČUJEME:
linka
 
 
 
 ctverecek

TONDEO Czech Team:

linka

fotoS nůžkami TONDEO to jde opravdu rychle ......

30 hlav za 60 minut

Objednáte-li se ke kadeřníkovi na stříhání a foukání rezervujete si obvykle tak hodinku, na složitější procedury i hodinek několik. To ovšem neznáte vlasovou kouzelnici, kadeřnici Blanku Haškovou, spolumajitelku salonů HAIR AREA a odbornou trenérku Studia Wella.

Ta na to šla úplně opačně: Rozhodla se nejen vyzkoušet, kolik hlav ostříhá za jednu hodinu, ale i překonat svým výkonem dosavadní rekord. To vše se odehrálo přímo před kamerami české televize v pořadu Vypadáš skvěle SPECIÁL.

Laťka byla nastavena vysoko. Rekord jehož je držitelem byl Jan Pešan z Teplic, který v roce 1998 ostříhal za 60 minut 21 hlav zatím nikdo nepřekonal. Pravidla jsou taková, že se musí ostříhat alespoň dva centimetry vlasů, a přitom vytvořit plnohodnotný účes. Když se Blanka pustila do práce, vinul se před ní dlouhý had hlav, které měly projít jejíma rukama.

„Až do poslední chvíle jsem nevěděla, koho budu vlastně stříhat“, vzpomíná na svůj pokus o překonání „střihačského“ rekordu Blanka Hašková. „Když jsem viděla před sebou tu frontu lidí, modelek a modelů, šly na mě mrákoty. Trochu jsem se bála, aby mi neztuhly prsty. Něco jiného je rychle ostříhat jednu hlavu, třeba za pár minut, ale řadu hlav ….. Nic takového mě naštěstí během stříhání nepotkalo. Dobrá finta byla, že jsem každého začínala stříhat v předklonu , takže jsem neztrácela čas. Napřed jsem si myslela, že budu stříhat jen natupo, ale pak mi bylo těch lidí líto, a tak jsem stejně každého „nakrajkovala“, takže všechny účesy byly docela dobře nositelné.

Jestli jsem se střihla? Ale ano, u jednadvacáté hlavy, kterou jsem vyrovnávala starý rekord jsem se jemně střihla do ruky. Musím podotknout, že se toto stává všem, co mají buď nové nebo velmi ostré nůžky, a v tom fofru se není co divit. K nůžkám musím říci pouze jediné. Používám nůžky značky TONDEO z řady Premium s názvem Mythos XL, tedy prodloužené ostří ve velikosti něco mezi 6.0 -6.5. a efilační nůžky Mythos Wave 5.75 effi. Tyto nůžky mám nové a můžu je všem doporučit.

Takže nebudeme vás dlouho napínat: Blanka dokázala ostříhat za 60 minut 30 hlav a vytvořila tak nový český rekord, a vlastně nejen český, protože odjinud nejsou srovnatelné výkony!

   

linka
Copyright © 2008 TONDEO, webmaster zmorware