logo 
  
zboží v akci ZBOŽÍ V AKCI  kulicka
linka
Aktuality  kulicka
linka
O nás  kulicka
linka
Servis  kulicka
linka
Nabídka - CENÍK  kulicka
linka
E-SHOP  kulicka
linka
Tondeo Czech Team  kulicka
linka
Tondeo Morava  kulicka
linka
Fotogalerie  kulicka
linka
Kontakty  kulicka
linka
 
kliknutím vstoupíte do našeho E-SHOPu
  
DOPORUČUJEME:
linka
 
 
 
 ctverecek

o firmě tondeo

linka
ilustrační foto

ilustrační foto

ilustrační foto

Historie TONDEA nemohla začít nikde jinde než v Solingenu, celosvětově proslulé adrese výrobce žiletek a nožů. Obchodník Adolf Noss založil továrnu na výrobu žiletek v Solingenu v roce 1928, tu v roce 1949 převzala firma TONDEO. Od roku 1956 začalo kromě žiletek vyrábět své vlastní kadeřnické pomůcky, od roku 1960 Solingen kadeřnické nůžky a od roku 1976 první stylingové nůžky z vlastní produkce. V roce 1980 se TONDEO stalo součástí WELLA AG-čímž získalo prostředky pro rozvoj a realizaci nových nápadů a projektů.

V současnosti je TONDEO čelní výrobce kadeřnických nůžek v Německu a jeden z nepřednějších výrobců na světě. TONDEO se stalo synonymem pro kvalitu vyráběnou v Solingenu a pro neustálé inovace v odvětví. Mezi průkopnické vynálezy TONDEA patří ergonomicky tvarovaná rukojeť, tulipánovitě se rozšiřující nůžky a úprava závitu pomocí stop-turn technologie-bezpečnostního systému, který zamezuje nežádoucímu uvolňování. I s 30ti patenty v jediném desetiletí jsme stále daleko od úplného vyčerpání našich myšlenek a nápadů. TONDEO bude pokračovat v určování nových standardů i v budoucnosti. Na českém trhu se značka TONDEO objevila v roce 1991 a až do konce roku 2001 ji zastupovala firma Wella. Na začátku roku 2002 toto zastoupení převzala firma Hair Club s.r.o.

Převzetí značky TONDEO bylo pro naši firmu velikou výzvou, ale zároveň velikým závazkem. Pokračovat v úspěšnosti značky na českém trhu a dále ji rozvíjet jak v sortimentu, tak i ve službách.

Firma Hair Club s.r.o. byla založena v roce 1997 a od svojeho počátku až do současnosti se zaměřuje na kadeřnický obor.

Cílem firmy je připravit pro kadeřníky v České republice co nejlepší možnosti při nákupu produktů od firmy TONDEO.

Do budoucna má firma připravenu řadu projektů, které zpříjemní, ale hlavně usnadní našim současným i budoucím zákazníkům výběr a samotný nákup výrobků značky TONDEO.

V průběhu roku 2006 budou pro Vás připraveny novinky, akční prodejní ceny, ale též soutěž o řadu cen. Sledujte logo Tondeo-akce, které vám ukáže právě aktuální akční nabídku.

  
linka
Copyright © 2008 TONDEO, webmaster zmorware